بزرگ کردن سینه با تزریق چربی و بدون جراحی

افزایش سینه
علت بزرگ کردن سینه در بسیاری از زنان، تمایل آن‌ها برای داشتن یک دور سینه‌ی بزرگتر است. سایز سینه‌های شما ممکن است مطابق انتظارات شما نباشد و یا یکی از سینه‌ها ممکن است به طور قابل توجهی کوچکتر از دیگری باشد. شما ممکن است قبلاً از سایز سینه‌های راضی خود بوده‌اید، اما احساس می‌کنید که اکنون فرم آنها تغییر کرده است. اغلب، پس از کاهش وزن، زایمان و یا در اثر افزایش سن، سینه‌ها حجم خود را از دست داده و تغییر شکل می‌یابند.

با افزایش حجم سینه‌های خود می‌توانید سایز آنها را افزایش داده و فرم زیباتر و متناسب‌تری که همیشه می‌خواستید به آنها بدهید. یکی از راههای بزرگ کردن سینه تزریق چربی است؛ تزریق چربی می‌تواند به شیوه‌ی مطمئن و قابل پیش بینی، موجب افزایش حجم و پری سینه‌ها گردد. در نتیجه، تناسب سینه‌های شما با بقیه‌‌ی بدن متعادل‌تر شده، لباس‌های شما بهتر بر تن می‌نشیند و اعتماد به نفس شما نسبت به ظاهر خود افزایش می‌یابد. نتایج جراحی بزرگ کردن سینه دراز مدت خواهد بود، مگر در صورتی که خالی شدن پروتز سینه نیاز به تعویض از طریق جراحی داشته باشد. 

در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، تزریق چربی یکی از رایج‌ترین روش‌های زیبایی است. در این تکنیک، متخصص ما با استفاده از چربی‌های خالص شده‌ی بدن شما (در طی لیپوساکشن) حجم سینه‌ها را افزایش داده و آنها را خوش‌فرم می‌سازد. همه ما می‌خواهیم احساس خوبی در مورد خودمان داشته باشیم، زیبا و جذاب به نظر برسیم و خود را به بهترین وجه ممکن ابراز کنیم. افزایش حجم سینه‌های مورد نظر شما هر چقدر باشد، در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، متخصص ما با افزایش میزان قوس سینه‌ها و اصلاح تقارن آنها، فرم زیبا و دلخواه شما را ایجاد خواهند کرد. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، همیشه آسایش و ایمنی بیماران در اولویت قرار دارد. متخصص ما در طول فرآیند مشاوره، جزئیات کامل هرگونه عوارض احتمالی را به شما ارائه می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت مشاوره لطفاً با شماره 0218867878 و 02188647881 تماس بگیرید.

بزرگ کردن سینه، تزریق چربی و یا پروتز سینه؟


در حال حاضر تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه‌ها مقبولیت روزافزونی یافته است و به طور گسترده‌ای برای افزایش حجم سینه‌ها انجام می‌شود. در مراکز مشاوره و زیبایی باید آسایش و ایمنی بیماران در اولویت قرار گیرد و متخصصان در طول فرآیند مشاوره، جزئیات کامل هرگونه معایب بزرگ کردن سینه را به شما ارائه کنند .به اعتقاد ما در انتخاب بین تزریق چربی و پروتز سیلیکونی رسیدن به یک نتیجه‌ی دلخواه و طبیعی، اهمیت بیشتری دارد. تقبل هزینه بزرگ کردن سینه با روش تزریق چربی قابل اعتمادتر از استفاده از پروتز سیلیکونی است و نتیجه‌ی آن، فرم و حجم طبیعی‌تر سینه‌ها است. قبل از انتخاب و تصمیم‌گیری، کسب آگاهی و اطلاعات کامل در مورد گزینه‌های افزایش حجم سینه بسیار مهم است.

افراد مناسب برای بزرگ کردن سینه‌


برای آنکه شما کاندیدای خوبی برای افزایش حجم سینه باشید، باید دارای شرایطی باشید، از جمله:
• اندازه‌ی سینه‌های شما با هم متفاوت باشد.
• احساس می‌کنید سینه‌های شما بیش از حد کوچک هستند.
• احساس می‌کنید باسن شما در مقایسه با دور سینه‌ی شما بیش از حد بزرگ است.
• هنگام پوشیدن لباس شنا، لباس چسبان و یا لباس یقه باز اعتماد به نفس ندارید.
• قبلاً از اندازه‌ی سینه‌ها و ظاهر خود راضی بوده‌اید، اما با بارداری، کاهش وزن یا افزایش سن، سینه‌های شما تغییر کرده است.
• سن شما 18 سال یا بیشتر است. (پروتز سینه برای افراد زیر 18 سال مجاز نیست.)
• شما باید انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید.
• نباید هیچ‌گونه سابقه‌ی پرتودرمانی برای قفسه سینه داشته باشید.
• نباید هیچ سابقه‌ای از بیماری‌های خود ایمنی یا بافت همبند مانند لوپوس یا روماتیسم مفصلی داشته باشید.
• شما این کار را فقط برای رضایت خودتان و نه شخص دیگری انجام می‌دهید.
• این واقعیت را می‌پذیرید که ماندگاری پروتز سینه ممکن است برای همیشه نباشد و شما ممکن است به عمل جراحی دیگری در آینده نیاز داشته باشید.

مشاوره اولیه


افزایش حجم سینه یک تصمیم بسیار شخصی است و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که تمام مشکلات و مسائل موجود برطرف می‌شوند. جلسه‌ی مشاوره با بررسی سابقه‌ی پزشکی و معاینه آغاز خواهد شد. شما باید هرگونه زخم و اسکار؛ سابقه‌ی جراحی سینه یا بیماری‌های سینه؛ هرگونه سابقه‌ی خانوادگی سرطان سینه؛ سابقه‌ی لوپوس، روماتیسم مفصلی یا بیماری بافت همبند و نیز نتایج ماموگرافی خود را به جراح اطلاع دهید.

اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای کاهش مقدار قابل توجهی از وزن خود هستید و یا اگر قصد بارداری در آینده دارید، باید جراح خود را در جریان قرار دهید. هنگام اقدام برای افزایش حجم سینه‌ها، از شما سؤالاتی در مورد تغییرات دلخواه در اندازه‌ی سینه و هر چیز دیگری مربوط به ظاهر سینه‌های خود پرسیده خواهد شد. شما می‌توانید تصاویری از سایز سینه و فرم دلخواه خود را به جراح نشان دهید. این کار به پزشکان ما کمک می‌کند که انتظارات شما را درک کرده و ازامکان تأمین خواسته‌ی شما اطمینان حاصل کنند.

تزریق چربی


تزریق چربی با استفاده از چربی به دست آمده از عمل لیپوساکشن مخصوص برای افزایش حجم و شکل دادن به سینه انجام می‌گیرد. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، لیپوساکشن یکی از روشهای عمل جراحی زیبایی بسیار رایج است. متخصص ما تکنیک خاصی را برای استفاده از چربی خالص شده‌ی بدن برای افزایش حجم و بهبود فرم سینه‌ها انجام می‌دهد.

تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه


در این روش، افزایش حجم سینه با ظاهری طبیعی و نیز لیپوساکشن کلی بدن به طور همزمان امکان‌پذیر است. متخصص ما چربی را از منطقه‌ای از بدن مانند شکم، ران و یا بازوها گرفته و به سینه‌ها انتقال داده و تزریق می‌کند.
با تکنیک تزریق چربی به سینه‌ها در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، دیگر نیازی به جراحی کاشت پروتز مصنوعی سالین یا سیلیکونی برای بزرگ کردن سینه‌ها نیست. در این تکنیک، چربی‌هایی که با لیپوساکشن برداشته می‌شود، برای افزایش حجم سینه دوباره به سینه‌ها تزریق می‌شود. چربی تزریق شده یک بافت زنده است و موجب بزرگ شدن سینه با ظاهری بسیار طبیعی می‌شود.

مراحل تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه


در این روش، مناطق هدف لیپوساکشن به عنوان محل اهداء گرافت چربی استفاده می‌شود. این مناطق معمولاً در شکم، پهلوها و ران‌ها هستند. کاندیدای این روش باید مقدار کافی از چربی را در این مناطق داشته باشد.
در روز انجام تزریق چربی، لیپوساکشن در ران‌ها، شکم و پهلوها انجام می‌شود. چربی‌هایی که از لیپوساکشن به دست آمده به دقت برای تزریق چربی به سینه‌ها آماده می‌شود. چربی آماده و خالص با استفاده از تکنیک‌های خاص پیوند چربی از طریق برش کوچکی در اطراف سینه تزریق می‌شود. این چربی می‌تواند به صورت انتخابی و سفارشی به منظور افزایش حجم بخش‌هایی از سینه برای هر بیمار تزریق شود. به عنوان مثال، چربی می‌تواند برای تاکید بر حجم قطب تحتانی سینه، یا به منظور افزایش چاک سینه تزریق گردد.

دوره‌ بهبودی پس از فرایند تزریق چربی به سینه‌ها


بهبودی و بازیابی بیمار پس از عمل تزریق، مشابه بیماران لیپوساکشن است. گن فشرده‌سازی بدن به مدت دو هفته در مناطق تحت درمان با لیپوساکشن استفاده می‌شود. بیمار می‌تواند فعالیت‌های خود را به محض احساس راحتی از سر بگیرد. بیشتر بیماران در عرض چند روز پس از عمل، قادر به بازگشت به فعالیت‌های عادی خود هستند.