تزریق ژل در صورت و بدن: عوارض و هزینه

50

با سالخورده شدن صورت، حجم و ظاهر توپر و شاداب آن به‌تدریج از بین می‌رود. همچنین نیروی جاذبه می‌تواند موجب افتادگی پوست و گونه‌ها شده و باعث ایجاد گودی زیر چشم و حالت "همیشه خسته" در چهره گردد. تزریق ژل یکی از رایج‌ترین روش‌های جوان‌سازی صورت است که عملکرد بسیار مناسبی داشته و نتایج آن بلافاصله ظاهر می‌شوند. همچنین این عمل هیچ دوره‌ی بهبودی نداشته و ازکارافتادگی ایجاد نمی‌کند. ما همچنین روش‌هایی مانند تزریق چربی را ارائه می‌دهیم که سال‌هاست در عمل‌های زیبایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این روش، سلول‌های چربی به‌عنوان ارزشمندترین سلول‌های بنیادی بدن در نظر گرفته‌شده و از تزریق آن‌ها برای جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود.

اگر قصد دارید تحت یک عمل جوان‌سازی صورت قرار بگیرید ولی آمادگی لیفت صورت یا دیگر اعمال جراحی پلاستیک بر روی صورت خود را ندارید، می‌توانید روش تزریق ژل را انتخاب کنید. در مرکز زیبایی و مشاوره‌ی آذین، می‌توانید در مورد بهترین روش جوان‌سازی مناسب با وضعیت و هدف‌های خود، با متخصصین پوست باتجربه‌ی ما، مشاوره کنید.

تزریق ژل چیست؟


 photo_2016-09-19_14-27-35

ما از هیالورونیک اسید به‌منظور بهسازی گونه‌ها، ترمیم گودی زیر چشم، از بین بردن خطوط و چین و چروک‌های بینی و دهان و همچنین برجسته‌تر کردن لب‌ها استفاده می‌کنیم. متخصصین پوست ما با طبع ظریف و زیباپسندانه‌ی خود و تبحر در انجام تزریقات و حصول نتایج طبیعی شناخته می‌شوند. از تزریق ژل به چانه می‌توان برای خانم‌ها و آقایان استفاده کرد. این یک عمل کاملاً ایمن بوده و تحت شرایط شدیداً کنترل‌شده‌ای انجام می‌شود.

مزایا


  • بازگردانی حجم ازدست‌رفته‌ی صورت و از بین بردن چین و چروک‌های آن با جایگزینی مقادیر طبیعی هیالورونیک اسید در پوست.
  • تزریق ژل لب حجم بافت را افزایش داده و به لب‌ها حالتی توپر و محسوس‌تر می‌دهد.
  • افزایش حجم و بهبود حالت گونه‌ها و چانه که این افزایش حجم موجب حمایت بهتر از ساختار پوست می‌شود.
  • این عمل نیازی به دوره‌ی بهبودی نداشته و شما می‌توانید بلافاصله پس‌ از انجام آن به فعالیت‌های عادی خود بازگردید.

نواحی که بیشتر تحت عمل تزریق ژل قرار می‌گیرند


از بین بردن چین و چروک

تمامی انواع خطوط و چین و چروک‌های صورت، قابل‌درمان با تزریق ژل می‌باشند. جای جوش، خطوط خنده، خطوط اخم و همچنین چین‌های لپ و اطراف دهان را می‌توان به‌طور دائمی با تزریق فیلر پوست از بین برد. به‌علاوه، به کمک این روش می‌توان حالت لب‌ها را بهبود بخشیده و آن‌ها را برجسته‌تر نمود. ژل تزریقی یک عمل ایمن است که به‌خصوص برای استفاده در نیمه‌ی پایینی صورت کاربرد دارد. جراحان ما همچنین جدیدترین روش‌های تزریق ژل به بینی را ارائه می‌دهند که در طی آن حالت و شکل کلی بینی بهبود داده می‌شود.

لب

تزریق ژل در لب برای بهبود ظاهر لب‌ها و به وجود آوردن حالتی توپر و طبیعی در آن‌ها استفاده می‌شود. با بالا رفتن سن، لب‌ها باریک و کوچک شده و چین و چروک‌های ریز عمودی در طرفین آن‌ها ایجاد می‌شوند که نشانه‌ی محسوسی از پیری‌اند. لب‌های توپر و برجسته حالت بسیار جوان و شاداب‌تری نسبت به لب‌های باریک و کوچک دارند. ما از تزریق ژل در لب به وسیله ژل‌های هیالورونیک اسید که به‌منظور بازیابی حجم طبیعی لب‌ها ساخته‌شده‌اند، استفاده کرده و ظاهری زیبا به لب‌ها می‌دهیم. عوارض تزریق ژل لب ممکن است شامل کبودی و ورم باشد که پس از چند روز بهبود می یابد.

گونه

تزریق ژل در گونه یک روش بسیار کارآمد برای بهبود ظاهر چهره و بازگرداندن توازن به ‌صورت بدون انجام عمل جراحی تهاجمی است. در این روش از مخلوط بوتاکس و نوعی ژل برای ایجاد حالت و شکل دلخواه در گونه‌ها استفاده می‌شود.

بینی

این عمل زیبایی بدون جراحی بینی، جایگزینی برای عمل‌های سنتی بینی حساب‌شده و می‌توان بدون احساس درد آن را انجام داده و بلافاصله نتایج را مشاهده کرد، چراکه حتی مقدار کمی ژل می‌تواند حالت بینی را تغییر دهد. این یک عمل بسیار رایج است و تنها حدود 20 دقیقه زمان برده و نتایج آن بلافاصله پس ‌از انجام عمل قابل‌مشاهده‌اند.

چانه

چانه یکی از اجزای مهم یک‌سوم تحتانی صورت می‌باشد. با بهبود حالت چانه، خط فک تیزتر شده، ظاهر چهره متوازن‌تر و پوست و چربی اضافی در گردن کاهش پیدا می‌کند.

مشاوره


از آنجایی‌ که نیازهای هرکس برای انجام عمل تزریق ژل متفاوت است، مشاوره اولین اقدام ضروری برای روند درمان می‌باشد. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، متخصص زیبایی باتجربه‌ی ما با شما ملاقات کرده و در مورد نیازهای جوان‌سازی و عوارض تزریق فیلر ، با شما گفتگو می‌کند. با وجود گزینه‌های بسیار مختلف برای تزریق ژل، شما برای انتخاب روش درست انجام عمل، نیاز به مشاوره با یک فرد متخصص دارید. در طول جلسه‌ی مشاوره، شما این فرصت را دارید تا با متخصص ما آشنا شده و هر سؤالی را که داشته باشید بپرسید و اطلاعات لازم در مورد عمل را کسب کنید.

افراد مناسب


تزریق ژل برای بسیاری از افرادی که قصد جوان‌سازی پوست خود را دارند مناسب می‌باشد. این عمل کاملاً ایمن بوده و تنها نیاز آن، فرد بزرگ‌سال با وضعیت سلامتی مناسب و انتظارات واقع‌گرایانه از نتایج عمل می‌باشد. در طول جلسه‌ی مشاوره، فرد مورد بررسی قرارگرفته و جراحان ما اطمینان حاصل می‌کنند که فرد ازنظر شرایط پزشکی مشکلی نداشته باشد که موجب اختلال در نتایج عمل یا ایمنی بیمار شود.

مراحل تزریق ژل


51

عمل تزریق ژل در مرکز مشاوره و زیبایی آذین به‌ صورت کم‌تهاجمی انجام‌شده و نسبتاً کوتاه است. در صورت نیاز، از یک داروی بی‌حسی تزریقی یا پماد بی‌حس‌کننده برای کاهش ناراحتی فرد در طول عمل استفاده می‌شود. پس‌ازآن، ژل انتخاب‌شده به‌ دقت به درون چین و چروک‌ها تزریق شده و به کمک آن حالت کلی چهره بازسازی می‌شود. این روند بسته به تعداد نقاط مورد درمان، بین 30 تا 45 دقیقه زمان می‌برد.

بهبودی


پس از تزریق ژل، نیازی نیست که فرد هیچ تغییری در روند عادی زندگی خود به وجود آورده و می‌تواند بلافاصله به محل کار خود بازگردد. تنها عوارض تزریق ژل به علت انجام تزریقات بوده و ممکن است شامل مواردی چون کبودی، ورم، قرمزی و درد در ناحیه‌ی انجام تزریقات باشد. این علائم در طی چند روز از بین رفته و در همین زمان، می‌توان از مواد آرایشی برای پوشش دادن آن‌ها استفاده کرد. همچنین مراقبت‌های روزانه‌ی پوست باید مثل همیشه انجام شوند.

هزینه‌ تزریق ژل


هزینه‌ی عمل درمانی شما بسته به منطقه‌ی مورد درمان و نوع و حجم آن متفاوت خواهد بود.

نتایج


نتایج عمل بلافاصله پس‌ از انجام آن ظاهر می‌شوند با این‌ حال ورم ناشی از تزریقات، ممکن است حجم صورت را بیش از نتایج نهایی نشان دهد. در شکل‌های زیر، مواردی از تزریق ژل به خطوط نگرانی، گونه‌ها، دهان، خطوط بین بینی و دهان و همچنین لب‌ها نشان داده‌ شده‌اند.