جوانسازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل و چربی

Untitled-2

بااینکه معمولاً اصلی‌ترین کانون توجه مراکز بهبود خدمات آرایشی بر روی صورت افراد است، دستان در بدن یک فرد یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های بیان‌کننده سن فرد هستند. در طول دوره طبیعی بالا رفتن سن، دستان ما چاقی و سفتی جوانی خود را از دست می‌دهند و ظاهری لاغر و استخوانی و ضعیف با بافت پوستی چروک، فرا رنگی (لکه‌های پوستی تیره/ همراه با لکه‌های قهوه‌ای ناشی از افزایش سن) و به‌صورت فزاینده‌ای رگ‌های برجسته و مفصل‌های برآمده به خود می‌گیرد. خوشبختانه پیشرفت‌های جدید در عرصه خدمات آرایشی، مرکز ما را مجهز به مجموعه‌ای از روش‌های جوان‌سازی دوباره پوست کرده است که به ما این امکان را می‌دهد که جوان‌سازی و با طراوت‌سازی پوست را بدون عمل جراحی تهاجمی انجام دهیم.

در مرکز مشاوره زیبایی آذین ما از روش‌های پیشرفته‌ای برای دستیابی شما به هدف موردنظرتان بهره می‌بریم. متخصص پوست ما برای جوان‌سازی پوست دست بدون عمل جراحی، از تزریق ژل و چربی استفاده می‌کند تا حجم اصلی دست را برگرداند و بافت ، رنگ و ظاهر لکه‌های پوست شما را بهبود دهد.

جهت برنامه‌ریزی جلسه جهت مشاوره با متخصصین ما در مرکز مشاوره و زیبایی آذین تماس بگیرید:

02188647878
02188647881

افراد مناسب برای جوان‌سازی پوست دست


اگر شما متوجه هر یک از موارد زیر شدید، در این صورت ممکن است شما یک کاندید بسیار عالی برای جوان‌سازی دست باشید:

 • اضافه، شل و یا آویزان شدن پوست دست
 • عصب‌ها یا مفصل‌های برآمده بر روی پشت پوست دست ظاهر شوند.
 • رگ‌ها بر روی پشت پوست دست ظاهر شوند
 • دست شما ظاهر استخوانی به خود بگیرد
 • از دست رفتن احساس پری بافت نرم دست شما

مزایای جوان‌سازی پوست دست


 • یک سری از شرایط که اغلب دست را تحت تأثیر قرار می‌دهند را می‌توان با درمان‌های جوان‌سازی دست بهبود داد. در ادامه چندین مزیت جونسازی دست آمده است:
 • ترمیم پوست آسیب‌دیده از چین‌وچروک، لکه‌های سن، لکه‌های خورشید و کک‌ومک
 • افزایش اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس
 • دست بلافاصله پس از درمان جوان‌تر دیده می‌شود
 • هیچ دوره بهبودی پس از درمان نیاز ندارد
 • نتایج می‌تواند تا 2 سال باقی بماند
 • درمان آن‌قدر سریع است که حتی می‌تواند در طول زمان ناهار انجام شود

جوان‌سازی پوست دست در مرکز مشاوره و زیبایی آذین


در افرادی که احساس از دست دادن پری بافت نرم در دست خود دارند، جایگزینی این بافت نرم کمک خواهد کرد که دست ظاهری جوان‌تر داشته باشد. این از دست دادن چربی به‌طور طبیعی با بالا رفتن سن رخ می‌دهد. این بالا رفتن سن باعث به وجود آمدن ظاهری استخوانی در دست ما می‌شود و باعث برجسته شدن تاندون‌ها و رگ‌ها می‌شود.

مشاوره

موارد بسیاری را در طول مشاوره برای جوانسازی دست باید بررسی کرد. مشاوره اولیه شما با متخصص ما در مرکز مشاوره زیبایی آذین، حدوداً یک ساعت به طول می‌انجامد و در این حین مشاور درباره تمام گزینه‌های بدون جراحی با شما گفت‌وگو می‌کند. پس‌ازآن متخصص ما یک برنامه مرسوم بدون نیاز به جراحی برای شما فراهم می‌کند. متخصص ما تمام نگرانی‌های شما را بررسی می‌کند، تا مطمئن شود که شما برای تزریق چربی آماده هستید و این کار نتیجه‌ی مطلوبی که به دنبالش هستید را برایتان فراهم خواهد کرد یا نه. همچنین او درباره مدت زمان ازکارافتاده ماندن دست، عکس‌های قبل و بعد، نتایج، اثرات جانبی، هزینه‌ها، و تمام روش‌هایی که ممکن است به نفع شما باشد، با شما مشورت خواهد کرد. در پایان جلسه مشاوره، شما آگاهی کاملی از آنچه جوانسازی پوست می‌تواند برای شما انجام دهد و اینکه چه چیزهایی لازم است تا بتوانید این روش را به مرحله اجرا برسانید، پیدا خواهید کرد.

گزینه‌های موجود برای جوان‌سازی دست

در مرکز مشاوره زیبایی آذین ، شما گزینه‌های تأثیرگذار و مختلفی برای انتخاب کم تهاجمی‌ترین روش‌های جوان سازی پوست دست در اختیار دارید:

تزریق ژل

مواد تزریقی برای جایگزینی حجم دست اسکلتی و درمان بیرون‌زدگی استخوان‌ها تاندون‌ها و یا رگ‌ها مناسب هستند. در برخی از موارد، مواد مبتنی بر اسید هیالورونیک می‌تواند برای جوان‌سازی دست استفاده شوند. متخصص ما ممکن است با توجه به نوع جوان‌سازی که پوست احتیاج دارد، ترکیبی از پرکننده‌های پوستی را با لیزر سطح پوست به کار گیرد تا نتیجه بهینه‌ای از جوان‌سازی به دست آید.

تزریق چربی

انتقال چربی به روند برداشت چربی از یک منطقه از بدن و تزریق آن به منطقه دیگر برای بازگرداندن حجم تخلیه‌شده به آن منطقه گفته می‌شود. داوطلبان تزریق چربی معمولاً با برجسته شدن رگ‌ها و تاندون بر روی دست، نازک شدن پوست و یا آرتروز و از بین رفتن دست روبه‌رو هستند. این بیماران به‌طورمعمول به دنبال دستانی پرتر، سالم‌تر و با ظاهر جوان‌تر هستند. جوان‌سازی دست به روش انتقال چربی با ایجاد یک لایه یکپارچه گرافت چربی پشت دست، باعث می‌شود پوست دست جوان‌تر و پرتر به نظر بیاید.

در طول جوان‌سازی دست

متخصص ما در طول جلسه مشاوره دست شما را موردبررسی قرار می‌دهد و به نظرات شما درباره شکل ظاهری آن گوش می‌دهد. پس‌ازاین، او یک روش یا چندین روش را برای بهبود ظاهر دست شما انتخاب می‌کند. اگر شما هر دو مشکل لکه‌های قهوه‌ای ناشی از سن و کاهش حجم دست را دارید، شما نیاز به تزریق ژل یا تزریق چربی در کنار لیزر سطح پوست دارید.

تزریق ژل شامل تزریق ژلی چون اسید هیالورونیک یا کلاژن به دست‌ها برای افزایش حجم می‌باشد.

همچنین تزریق چربی نیز می‌تواند حجم دست‌ها را افزایش دهد. این روش شامل جدا کردن چربی توسط لیپوساکشن از قسمت‌هایی از بدن همانند شکم یا لگن و سپس تزریق آن به دست‌ها می‌باشد. روش تزریق ژل وسعت استفاده بیشتری دارد چون روش تزریق چربی احتیاج به شکاف‌های زیاد در نقاط مختلفی از بدن دارد. اما تزریق چربی ماندگاری بیشتری دارد.

بهبودی پس از جوان‌سازی پوست دست

بهبودی بستگی به درمانی دارد که دریافت می‌کنید. تزریق چربی نیاز به زمان بیشتری برای ترمیم دارد چراکه شامل شکاف‌هایی برای لیپوساکشن در نقاط مختلف بدن است. درحالی‌که تزریق ژل اثرات پس از عمل کمتری دارد. در تمام موارد، معمولاً برخی حساسیت‌ها و التهاب‌ها وجود دارد و ممکن است مقداری کبودی جزئی به وجود آید.

نتایج جوانسازی پوست دست

نتایج جوان‌سازی پوست دست بستگی به روشی که برای جوان‌سازی استفاده کرده‌اید، دارد. مواد تزریقی موقتی‌اند و به‌احتمال‌زیاد نیازمند تکرار تزریق هستند و بزرگ‌ترین مزیت انتقال چربی آن است که آن‌ها می‌توانند زمان بسیار طولانی‌تری یا حتی برای همیشه باقی بمانند. این مورد همیشه رخ نمی‌دهد و بستگی به آن دارد که چه تعداد از سلول‌های چربی پس از هفته‌های اول انتقال، زنده باقی بمانند.

هزینه


هزینه‌های جوان‌سازی پوست( تزریق ژل و چربی ) بستگی به اینکه کدام نقطه نیاز به ترمیم دارد و چه مقدار کار بر روی آن انجام شده است دارد.