دستگاه لیزر تری اکتیو ( TriActive)

دلایل متعددی را می‌توان برای به وجود آمدن نقص‌ها برشمرد: صرفاً با استفاده از عملکرد ترکیبی دو یا سه هندپیس متفاوت می‌توان تمام مولفه‌های یک نقص معین را برطرف کرد. در واقع برای از بین بردن دائمی یک نقص تمام سیستم‌های بدن انسان باید مجدداً عملکرد طبیعی خود را بازیابند.

دستگاه تری اکتیو + با عملکرد ترکیبی و تکمیلی خود از لیزر، اولتراسوند و رادیوفرکوئنسی برای مقابله با نقص‌هایی مانند سلولیت، توده‌های چربی موضعی و شل شدن و افتادگی پوست بهره می‌گیرد.

جوانسازی و کشیدن پوست دامنه قابلیت‌های تری اکتیو پلاس را گسترش می‌دهد و به حد اعلاء می‌رساند؛ این فن‌آوری با هدف متناسب ساختن بدن و از بین بردن نشانه‌های آشکار پیری طراحی شده است.

کاربرد دستگاه


سلولیت، چربی مازاد موضعی و شل شدن پوست از جمله مشکلات زیبایی شایع و مکرر به شمار می‌روند. همه روزه میلیون‌ها نفر در جهان در این فکرند که چطور می‌توانند با روش‌هایی با حداقل تهاجم، زیبایی و تناسب اندام از دست رفته را بازیابند.

چرا دستگاه لیزر تری اکتیو پلاس+ TriActive


عملکرد سه گانه هندپیس‌های لیزر

شرکت دکا در سال 2001 هندپیس لیزر جدیدی را با ویژگی‌های منحصر به فرد طراحی کرد.

هندپیس لیزر تری اکتیو پلاس، مجهز به سه فن‌آوری متفاوت، به سرعت شرایط طبیعی متعادل و حیاتی را به پوست بازمی‌گرداند و بیمار را از مزایایی چشمگیر بهره‌مند می‌سازد.

عملکرد ترکیبی و هماهنگ این سه اصل فعال از بین رفتن مایعات اضافی و مواد سمی موجود در آنها را تحریک می‌کند. این واکنش به ویژه در مراحل اولیه سلولیت که با ورم و احتباس مایع همراه است، بسیار مفید است. اثر لیزر از آن رو در این مراحل بسیار مهم است که باعث باز شدن غدد لنفاوی اصلی می‌شود و به دفع مواد مضر و زائد می‌انجامد.

کنش اول: تحریک عمقی لیزر

دستگاه تری اکتیو + گردش خون را در سیستم لنفاوی، سیاهرگ‌ها و سرخرگ‌ها مجدداً فعال می‌کند و افزایش می‌دهد، این امر به ایجاد شدن عروق خونی جدید (آنژیوژنزیس) درون پوستی منجر می‌شود. به علاوه انرژی نوری لیزر اثر مطلوبی را بر فعالیت فیبربلاست به جا می‌گذارد.

کنش دوم: خنک کردن موضعی

خنک کنندگی موضعی دستگاه اثر کاهش حجم و لاغر کنندگی را افزایش می‌دهد و بازجذب ورم را با تحریک ورزش عروقی بهینه می‌سازد.

کنش سوم: ماساژ پوست

ماساژ منظم تخلیه مواد زائد از سیستم لنفاوی و فرایندهای تحریک بافت را برمی‌انگیزد و باعث می‌شود خاصیت ارتجاعی مربوط به کلاژن‌های طبیعی پوست بهبود یابد.

تحول رادیوفرکوئنسی: ابزاری قدرتمند و موثر برای مقابله با تمام نقص‌ها

هندپیس‌ رایوفرکوئنسی (RF) دستگاه در کنار نور لیزر سلولیت را از بین می‌برد و وضعیت پوست را بهبود می‌دهد. به علاوه با فعال کردن حالت مربوط به ورزش دادن بافت در زمان استفاده از هندپیس، رادیوفرکوئنسی انقباض فیبرهای کلاژنی را به گونه‌ای تحریک می‌کند که به بهبود تون پوست، فعالسازی مجدد گردش خون و تخلیه مایعات زائد منجر می‌شود.

هندپیس صورت: فن‌آوری چند قطبی این هندپیس اثرهای جانبی را کاهش می‌دهد و تحمل درمان را برای بیمار آسان‌تر می‌سازد.

هندپیس بدن: فن‌آوری دو قطبی گرمایش گزینشی چین‌های پوستی را با اثرگذاری عمیق موضعی روی لایه درم و هیپودرم فعال می‌سازد. خنک کنندگی دائم نیز حفظ کردن لایه‌های سطحی بیشتری را ممکن می‌سازد.

امواج اولتراسوند باعث ایجاد لرزش های میان بافتی در سلول های چربی شده و با ایجاد ماساژهای میکروسکوپی باعث شکستن سلول ها میگردد. از طرفی این دستگاه باعث افزایش گردش خون و بالارفتن درناژ لنفاوی میگردد.

هندپیس با عمق نفوز زیاد (LF): کویتیشن با فرکانس (36-39 kHz) برای درمان مناطق بزرگ و عمیق .

هندپیس با عمق نفوذ کم (HF): اولتراسوند با فرکانس 3MHz که برای مناطق کوچک و سطحی استفاده می شود.

بنابراین دستگاه تری اکتیو پلاس از عملکرد عمیق‌تری برای شکل‌دهی به پوست برخوردار است و در زمینه‌های کاربردی نوینی چون کشیدن پوست نیز کارآمد است.

فن‌آوری اولتراسوند به دلیل ابداع دو هندپیس با فرکانس‌های متفاوت کاملاً متحول شده است و این امکان را برای پزشکان فراهم ساخته است تا بتوانند برنامه درمانی را متناسب با نیازها و شرایط بیمار تغییر دهند.

درمودینامیک (حرکت دادن پوست): روشی ساده برای مشکلات پیچیده

مشکلات پوستی غالباً از چند دلیل مرتبط با هم نشأت می‌گیرند؛ بنابراین برای حل دائم این مشکل باید تمام بدن تحت درمان قرار بگیرد. درمان‌های زیبایی به جزء لاینفکی از رویکرد جهانی تبدیل شده‌اند.

درمودینامیک دکا در صورت استفاده صحیح و مناسب دستیابی به نتایج زیبایی چشمگیر را ممکن می‌سازد و سلامت روانی بیماران را ارتقاء می‌دهند.

متخصصان پس از گردآوری اطلاعات در مورد علائم بیماران، انگیزه‌ها و اهداف آنان پروتکل‌های لازم برای تناسب اندام، پیکرتراشی و جوانسازی پوست را تعیین می‌کنند. کاربر دستگاه پس از تعریف هدف توالی صحیح استفاده از هندپیس را با توجه به ویژگی‌های فنی خاص هر منبع انتخاب می‌کند.

رویکرد درمانی عمومی پس از ارزیابی ویژگی‌های هر منبع تعیین می‌شود.

فن‌آوری اولتراسوند

متحرک سازی بافت‌ها هایپرپلازی (بیش رویش) و هایپرتروفی (پُرسازی) فیبرهای شبکه‌ای را کاهش می‌دهد.

فن‌آوری لیزر

تخلیه ورم گرفتگی عروقی ـ لنفاوی و احتباس مایع را کاهش می‌دهد.

منابع رادیوفرکوئنسی

رادیوفرکوئنسی بافت‌های شل و افتاده را محکم می‌کند و فعالیت فیبروبلاست را تحریک می‌کند.

عملکردهای ترکیبی رادیوفرکوئنسی، اولتراسوند، ماساژ، خنک کنندگی و لیزر تری اکتیو پلاس بافت‌ها را مجدد شکل می‌دهد و تون و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد.

نرم‌افزارهای کاربر پسند با کنترل ساده، مستقیم و نوآورانه

نرم افزار دستگاه دارای واسط صفحه لمسی کاربر پسند است. این نرم افزار که با روش درمودینامیک هدایت می‌شود، اجرای کامل برنامه‌های درمانی را برای کاربر آسان می‌سازد و پیچیده‌ترین مشکلات را قابل حل می‌کند.

پایگاه داده: ابزاری ارزشمند از تعیین مشکل تا ارائه راهکار

دستگاه تری اکتیو پلاس به پایگاه داده‌ای با پروتکل‌های درمانی کامل مجهز است که مورد تایید پژوهشگران و پزشکان هستند. به علاوه کاربران با درک پروتکل‌ها می‌توانند پارامترهای دستگاه را به نحو صحیح تنظیم کنند و بیشترین استفاده را از این فن‌آوری مفید ببرند.

کاربردها

کشیدن پوست

از بین بردن سلولیت، پیکرتراشی و لاغری موضعی

ضد پیری و چروک

تاییدیه


دستگاه تری اکتیو پلاس با طراحی منحصر به فردش، کار ما پزشکان را آسان ساخته است. فن‌آوری ساده و هوشمند آن، علاوه بر تامین راحتی و آسایش بیمار برای کلینیک نیز بسیار مفید است. این دستگاه برای درمان‌های موسوم به پیکرتراشی غیرتهاجمی بدن فوق‌العاده است. اثرگذاری عمقی آن به رفع نقص‌های ناشی از گردش نامناسب خون کمک می‌کند و تون و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌دهد.