لیزر موهای زائد بدن و صورت جهت رفع و از بین بردن آن

لیزر موهای زائد روشی موثر برای از بین بردن همیشگی موهای ناخوشایند و زائد است که شما را تا پایان عمر از وکس و اپیلاسیون و استفاده از تیغ معاف می‌کند. متقاضیان رفع موهای زائد با لیزر افرادی هستند که از صرف ساعت‌ها وقت و هزینه بسیار برای از بین بردن موهای زائد صورت، زیربغل، ناحیه بیکینی، پاها یا پشت بدن خسته شده‌اند. دستگاه‌های لیزر موهای زائد تقریباً تمام نقاط بدن را با موفقیت از بین می‌برند. متخصص پوست و مو بهترین طرح درمان را برای هر بیمار تهیه می‌کند. اگر شما نیز در جستجوی روشی موثر و دائمی برای رفع موهای زائد با لیزر هستید، به ادامه مطلب توجه فرمایید.

مرکز مشاوره و زیبایی آذین یک مرکز تخصصی لیزر برای رفع موهای زائد مردان و زنان است. ما طیف گسترده‌ای از موهای زائد را با استفاده از بهترین لیزر و با مناسب‌ترین قیمت درمان کرده و این تکنولوژی بی‌نظیر، حرفه‌ای و موثر را به راحتی در دسترس همه‌ی افراد قرار داده‌ایم. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، ما با استفاده از بهترین لیزر موجود در بازار برای رفع موهای زائد، ایمن‌ترین و مؤثرترین روش ممکن را برای انواع پوست بیماران ارائه می‌کنیم.

آزمایشات بالینی نشان داده است که بهترین لیزر موهای زائد به شرح زیر است:

لیزر YAG بهترین لیزر حذف موهای زائد در پوست سبزه تا تیره است، در حالی که لیزر الکساندریت بهترین لیزر برای حذف موهای زائد در بیماران با پوست متوسط تا روشن است.اساساً یک نوع لیزر نمی‌تواند به طور ایمن و مؤثر برای درمان تمام انواع پوست و مو مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین یک مرکز لیزر موی حرفه‌ای باید قادر به ارائه سیستم صحیحی باشد که بیشترین انطباق را با نوع پوست و موی شما داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین درمان لیزر موهای زائد خود، با ما تماس بگیرید:

02188647878
02188647879
02188647880
02188647881
02186082668

02186081466

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

آمادگی قبل از لیزر موهای زائد


جهت آماده‌سازی جهت لیزر موهای زیر بغل ، سه تا چهار هفته قبل از مراجعه نباید موهای زائد خود را کاملاً از پوست خارج کنید. برای اقدامات قبل از لیزر و اصلاح موهای زائد خود می‌توانید از کرم موبر، قیچی یا تیغ استفاده کنید. برای معاینه کافی است که فقط یک میلی‌متر از موهای زائد قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که با رنگ طبیعی پوست خود مراجعه کنید.

لیزر موهای زائد در مرکز مشاوره و زیبایی آذین


1111111111111

لیزر موهای زائد بدن و صورت، ماندگارترین و کارآمدترین روش از بین بردن موهای زائد در هر منطقه از بدن است. دستگاه لیزر حذف موی زائد، نور را با رنگ‌‌ها و طول موج‌های خاصی تولید می‌کند. ما با استفاده از طول موج‌های متفاوت لیزر می‌توانیم بین ساختارهای پوست هدف، تمایز قائل شویم.

در لیزر موهای زائد، ساختار مورد نظر ما رنگدانه‌ای است که در تار مو بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است. در طول درمان، هر تار مو پرتو لیزر را به ریشه‌‌ی خود هدایت کرده، از حرارت لیزر ترکیده و ریشه آن آسیب می‌بیند. پس از هر جلسه این آسیب بیشتر می‌شود و تار مو پس از درمان نازک‌تر و سبک‌تر می‌شود. با آسیب وارد شده به ریشه مو، رشد مو به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. پرتو لیزر، سایر ساختارهای پوست را تشخیص نمی‌دهد و از آنها بدون هیچ‌‌گونه آسیبی عبور می‌کند. به همین دلیل، تنها همان تار موی دارای رنگدانه درمان می‌شود.

photo_2016-09-19_14-27-33

انواع مختلف لیزر


ما برای درمان موهای زائد، از دو نوع لیزر الکساندریت و Nd: YAG استفاده می‌کنیم. برای راحتی بیشتر بیماران، انجام لیزر موهای زائد با الکساندرایت یا Nd: YAG همراه با سیستم خنک کننده‌ی پوست انجام می‌شود؛ زیرا اصول این دو سیستم لیزر با هم متفاوتند. حذف کامل موهای زائد را می‌توان صرف‌نظر از کشسانی پوست و عمق فولیکول‌های مو به دست آورد.

نوع لیزر

طول موج

مزیت و کاربرد

آرگون

488 nm یا 514.5nm

این نوع لیزر دیگر برای از بین بردن موی زائد استفاده نمی‌شود، زیرا این دستگاه برای حذف موهای زائد بی‌اثر بوده است.

لیزر روبی

694.3nm

مؤثر و بی‌خطر برای بیماران دارای پوست روشن و بسیار روشن

الکساندریت

755nm

ایمن و مؤثر برای تمام انواع پوست (از 1 تا 7 در مقیاس فیتزپاتریک)

پالسی دیود Array

810nm

 مؤثر برای پوست روشن تا متوسط (I  تا IV در مقیاس فیتزپاتریک)

لیزر Nd: YAG

1064nm

به طور خاص برای پوست‌های تیره‌تر ساخته شده، هر چند برای تمام انواع پوست مؤثر است.

نور شدید پالسی

810nm

موثر برای پوست روشن تا متوسط (این یک لیزر نیست، اما هنوز هم برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود)

عوارض پس از لیزر موهای زائد


پس از درمان با لیزر، در طی چند ساعت بعد (معمولاً 2 - 3 و حداکثر 24 ساعت) پوست کمی قرمز و گاهی اوقات اندکی متورم می‌شود. پس از حذف موهای زائد، مواد شیمیایی (پماد، کرم، اسپری، عطر، ماسک زیبایی) نباید به طور مستقیم بر روی پوست اِعمال شود. پوست باید تنها با یک صابون ملایم شسته شود و ناحیه‌ی تحت درمان 24 ساعت پس از لیزر نباید به صورت مکانیکی تحریک گردد. همچنین پس از درمان، اجتناب از قرار گرفتن پوست در معرض آفتاب بسیار مهم است.

هزینه‌ی لیزر موهای زائد


 در حال حاضر تفاوت زیادی در قیمت لیزر موهای زائد وجود دارد که بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده و ناحیه مورد نظر دارد.

نتایج لیزر موهای زائد


بعد از درمان با لیزر، پوست شما نرم و صاف می‌ماند و اگر قبلاً بر روی سطح آن موهای فرورفته و برجستگی‌های چرکی (پوسچول) وجود داشت، درمان با لیزر مشکل موهای زائد شما را به طور دائم برطرف می‌کند.

سؤالات متداول


چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز است؟

تعداد جلسات لیزر برای رفع موهای زائد برای هر بیمار متفاوت است و بستگی به کیفیت مو و تغییر رنگ آن دارد. ترجیحاً سه دوره درمان که بین چهار تا شش جلسه طول می‌کشد، انجام می‌شود. در هر جلسه درمان لیزر، حدود یک چهارم از موهای زائد از بین می‌رود. با این حال، متذکر می‌شویم که موفقیت در هر درمان، منحصر به فرد است. در صورتی که یک اختلال هورمونی در بیمار وجود داشته باشد، موفقیت درمان با لیزر کمتر است.

آیا درمان با لیزر با درد همراه است؟

هنگام برخورد پرتوی لیزر به ریشه‌ی مو مقداری درد ایجاد خواهد کرد. اگر بیمار بیش از حد به درد حساس باشد، یک داروی بی‌حس کننده (به صورت یک کرم) بر پوست اِعمال می‌شود. به این ترتیب، درمان کاملاً بدون درد خواهد بود.

بین دو جلسه درمان لیزر چه باید کرد؟

توصیه می‌شود که از بیرون کشیدن موهای زائد با موچین و یا موم اجتناب کنید. می‌توانید موهایی که بین دو جلسه درمان رشد می‌کنند را به‌راحتی با یک تیغ، کرم موبر و یا قیچی حذف کنید.

چه تفاوتی بین لیزر و دستگاه‌های IPL وجود دارد؟

هنگامی که دستگاه IPL (نور پالسی شدید) استفاده می‌شود با زمانی که یک لیزر پزشکی واقعی استفاده می‌شود، تفاوت بزرگی از نظر تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان موهای زائد و عوارض جانبی ناخواسته وجود دارد. البته دستگاه به خودی خود برای یک درمان موفق کافی نیست، بلکه آموزش و تجربه‌ی متخصص پوست نیز بسیار اهمیت دارد. تعداد جلسات و میزان موفقیت درمان بستگی به تجربه‌ی پزشک و کیفیت دستگاه دارد.

ایمنی درمان با لیزر چقدر است؟

درمان با دستگاه‌های لیزر اگر به طور ویژه برای حذف موهای زائد ساخته شده باشد، کاملاً ایمن است. طول موج ثابت پرتو لیزر، موجب حفظ ایمنی تمام ساختارهای پوست اطراف و نگه داشتن اشعه فقط در رنگدانه مو می‌شود. همچنین دستگاه لیزر ما یک سیستم خنک کننده‌ی منحصربه‌فرد دارد که قبل از هر بار انتشار پرتو لیزر، لایه‌های سطحی پوست شما را خنک کرده و از وارد شدن آسیب به آنها جلوگیری می‌کند.