لیفت و بالا کشیدن و بزرگ کردن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی

01
داشتن باسن خوش‌فرم تفاوت زيادي در شكل و فرم بدن ايجاد می‌کند. باسن گرد و رو به بالا باعث می‌شود كه كمر و ران باریک‌تر و بقيه نیم‌تنه بدن متناسب‌تر به نظر برسد. مشكل بيشتر افراد اين است كه فرم دادن به باسن از طريق ورزش براي آن‌ها بسيار دشوار است. بخصوص اگر باسن اين افراد ذاتاً تخت باشد.
اگر شما هميشه آرزو داشته‌اید كه باسن خوش‌فرمی داشته باشيد؛ اما نمی‌خواهید كه جراحی‌ باسن دردناك را انجام دهيد، لیفت باسن به روش برزيلي با تزريق چربي می‌تواند گزينه دلخواه شما باشد. رفع افتادگی باسن به شما كمك می‌کند تا بدون انجام جراحي بزرگ و ايمپلنت (كاشت باسن) به شكل و فرم بدني كه دوست داريد دست پيدا كنيد. تقويت باسن به شكل برزيلي با تزريق چربي روش درماني كم تهاجمي است كه از آن براي شکل‌دهی مجدد پايين كمر و كنار ران و باسن و همچنين خوش‌فرم تر و بالاتر به نظر رسيدن باسن استفاده می‌شود.

بسيار مهم است كه به خاطر داشته باشيد كه روش لیفت باسن و بالا كشيدن باسن به روش برزيلي و با تزريق چربي تكنيكي است كه فقط بايد توسط متخصص ماهر و صلاحیت‌دار انجام گيرد. متخصصان ما در مرکز مشاوره و زیبایی آذین داراي تجربه كافي براي انجام لیفت باسن هستند و عمل بزرگ كردن و بالا كشيدن باسن را در هر فرم و اندازه كه شما بخواهيد انجام خواهند داد. براي كسب اطلاعات بيشتر و يا تعيين نوبت می‌توانید با شماره تلفن های 02188647878 - 02188647879 - 02188647880 - 02188647881 - 09109830125 با ما تماس بگیرید.

هدف از تزريق چربی


می‌توان اهداف و كاربرد تزريق چربی را به شكل زير خلاصه نمود
1.  کاربردهای زيبايي
لیفتینگ، حجيم كردن و فرم دادن به باسن (به روش لیفت برزيلی) پس از كاهش وزن شديد براي افراد لاغر و يا انجام لیفت فقط به دليل زيبايي محض
2. کاربردهای ترميمي
اصلاح نتايج عمل لیپوساکشن ناموفق

قبل از عمل


قبل از انجام عمل جراحی باسن و يا بالا کشیدن باسن با استفاده از تزريق چربی، در ابتدا براي تعيين اصلاحات موردنیاز، معاينات باليني و مطالعات تصويربرداري انجام می‌گیرد.
متخصص بيهوشي حداقل 48 ساعت قبل از انجام عمل جراحی باسن جلسه مشاوره‌ای با شما خواهد داشت. دارو آسپرين 10 روز قبل از جراحي و 3 روز بعد از جراحي نبايد مصرف شود. حداقل يك ماه قبل از جراحي باسن و 6 هفته پس از جراحي سيگار نكشيد. ( سيگار كشيدن ترميم را به تأخیر می‌اندازد ).
در بعضي از عمل‌های داراي بيهوشي بايد ناشتا بود يعني بايد 6 ساعت قبل از عمل جراحی باسن از خوردن و آشاميدن پرهيز كرد.

مراحل انجام لیفت برزيلی


هر جراحي براي رسيدن به نتيجه مطلوب ، تكنيك هاي خاص خود را به كار می‌گیرد . اما باوجود این می‌توانیم تعدادي از مراحل اساسي را براي شما بيان كنيم . براي اينكه انجام دو يا سه عمل جراحي باسن ضرورت پيدا نكند ، برای رسیدن به نتیجه مطلوب بيمار بايد چربی كافي در بدن داشته باشد .

برداشت چربی

در ابتدا به‌طور دقيق محل‌های برداشت و تزريق چربی را شرح خواهيم داد .
بدون ايجاد تروما در پوست ، با استفاده از كانولا هاي كوچك چربی از شکاف‌های ريز و پنهان كه در ميان چین‌وچروک‌ها وجود دارند برداشته می‌شوند . چربی از محل‌های دور چشم كه در آن‌ها چربی ذخیره‌شده و يا اضافه وجود دارد برداشته می‌شود.

تزريق چربی

پس از برداشت چربی ، مرحله سانترفيوژ ظرف چند دقيقه انجام می‌شود . در اين مرحله سلول‌های سالم و كامل كه عمل پيوند با استفاده از آن‌ها انجام می‌گیرد ، از عناصر غیرقابل استفاده جدا می‌شود .

001با استفاده از ميكرو كانولا چربی از ميان برش‌های يك میلی‌متری تزريق می‌شود .
ذرات كوچك چربی به ميزان مختلف در مسیرهای گوناگون دوباره تزريق می‌شود. با اين كار تماس سلول‌های كاشته شده و بافت‌های پذيرنده افزايش می‌یابد و در نتيجه موفقيت عمل پيوند سلول‌های چربی تضمين می‌گردد.
زمانی که عمل پيوند و تکنیک‌های جراحي به‌درستی انجام شود اين سلول‌های پيوندي تبديل به بافت زنده در بدن می‌شوند .
از آنجا كه سلول‌های چرب پيوند داده‌شده به اندازه بافت‌های طبيعي بدن زنده می‌مانند ، پس نتايج تزريق چربی دائمي است .

مدت‌زمان عمل تزريق چربی

طول مدت عمل جراحی باسن به عوامل گوناگوني از جمله تعداد ناحیه‌ها تحت درمان و ميزان چربی تزریق‌شده بستگي دارد . عمل ليپوساكشن به تنهايي 30 دقيقه تا 3 ساعت طول می‌کشد . در بهترين حالت ميزان چربی برداشته‌شده از بدن بيش از 70 % كل تزريق خواهد بود . اما اين ميزان از يك بيمار به بيمار ديگر متفاوت است و ممكن است اين ميزان به 40 % تا 50 % كاهش يابد اين مسئله به كيفيت چربی و اينكه بيمار پس از عمل چقدر همكاري كند بستگي دارد .

بعد از عمل


  • پس از عمل جراحی باسن معمولاً بيمار درد خفيفي دارد . در عمل لیفت باسن و بالا کشیدن باسن به روش برزيلي بيمار به مدت يك ماه اصلاً نبايد به پشت بخوابد و از نشستن طولانی‌مدت پرهيز كند چرا كه نشستن می‌تواند موجب جذب چربی و كاهش ميزان چربی كاشته شده شود .
  • تا 48 ساعت پس از عمل جراحی باسن ناحیه‌ای كه در آن تزريق انجام شده است متورم می‌گردد و يك ماه طول می‌کشد تا اثر تزريق از بين برود .
  • احساس سوزش در محل انجام تزريق پس از چند ساعت آغاز می‌شود و تا 3 – 4 هفته ادامه دارد .
  • اگرچه به دليل طبيعي بودن پروسه درمان، دوره بهبود کوتاه‌مدت است اما تا زمان رفع شدن اين تورم و كبودي زندگي اجتماعي و شغلي شما تحت تأثیر قرار می‌گیرد .
    تا 4 هفته پس از جراحي از قرار گرفتن در معرض نور خورشيد و اشعه فرابنفش خودداري كنيد در صورت عدم توجه به اين نكته ممكن است لک‌های دائمي بر روي پوست ظاهر شود .

نتايج


اگر تکنیک‌ها به‌درستی انجام شود نتايج اين نوع از جراحي رضایت‌بخش خواهد بود . در اين صورت انحناي باسن از بين رفته و حجیم‌تر مي گرد .
اگر پيوند سلول چربی درست انجام‌شده باشد اين سلول‌ها می‌توانند به‌اندازه بافت‌های ديگر زنده بمانند .

عوارض احتمالي


مطمئن باشيد كه اگر شما توسط متخصصان ماهر و باتجربه ما مورد عمل جراحي باسن قرار گيريد و يا پروسه عمل به‌درستی انجام شود ، اين عمل هیچ‌گونه عوارضي براي شما نخواهد داشت . اين نكات حقايقي هستند كه اميدواريم به آن‌ها در كنار اطلاعات تكميلي كه در هنگام مشاوره به شما گفته می‌شود توجه كنيد .