پروتز چانه بدون جراحی با تزریق ژل و چربی

5

چانه نقش مهمی در ساختار كلي و تقارن صورت ایفا می‌کند. وجود تعادل در اعضاي صورت کلید داشتن یک ظاهر زیبا است. داشتن يك چانه كوچك و یا عقب، ساختار كلي صورت را تحت تأثیر قرار می‌دهد. ژنتیک نقش مهمي در آناتومی فک زيرين ايفا می‌کند. يك "چانه کوتاه" احساس ضعف در ساختار صورت ایجاد می‌کند و عدم تعادل را نشان می‌دهد.

به‌منظور ايجاد تعادل و هماهنگی در اعضاي صورت، بزرگ كردن چانه یک گزینه مناسب برای بیماراني است كه داراي يك چانه كوچك و یا تكامل نيافته هستند. در مركز مشاوره و زيبايي آذين، درمان‌های ما مناسب افرادي است كه در پي ايجاد ظاهري طبيعي و جذاب در چانه و در هماهنگی با بقيه اعضاي صورت و زاویه دار کردن صورت  هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا یک نتیجه نهایی طبيعي شگفت‌آور را به دست دهيم که فراتر از انتظارات شما بوده و اعتمادبه‌نفس در مورد ظاهرتان را به شما بازمی‌گرداند. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین پزشکان ما در دستیابی به تقارن صورت از طریق بزرگ كردن چانه به‌طور تخصصي به بيماران كمك خواهند كرد. اگر شما علاقه‌مند به بزرگ كردن چانه هستيد، می‌توانید براي تنظيم قرار ملاقات همين امروز با ما تماس بگيريد.

پروتز چانه در مرکز مشاوره و زیبایی آذین


در طول جلسه مشاوره

پيش از انجام این درمان شما يك مشاوره کامل با كارشناس مركز مشاوره و زيبايي آذين خواهيد داشت. پس از مشاوره با یکي از  كارشناسان مركز مشاوره و زيبايي آذین، بهترین روش برای شما برگزیده می‌شود.

انواع روش‌هاي بزرگ كردن چانه

چندین روش براي بزرگ كردن چانه وجود دارد،كه هر یک با نیازهای منحصربه‌فرد بیمار در ارتباط است. پس از مشاوره و معاينه كامل، متخصص زیبایی ما تعیین خواهد کرد كه كدام روش براي شما مناسب است. این روش‌ها عبارت‌اند از:‌

بزرگ كردن چانه با تزریق ژل

در مركز مشاوره و زيبايي آذين، ما از طیف وسیعی از ‍‍ژل‌هاي اسید هیالورونیک استفاده می‌کنیم. رضایت بيماران از استفاده از اين محصولات اهمیت فراوانی دارد. مهم است که نتيجه درمان چانه شما از طريق ‍‍‍ژل، غيرقابل تشخيص و با ظرافت انجام‌گرفته باشد. متخصص پوست ما در زمینه‌ی تزريق محصولات زيبايي بسيار كارآزموده است.
تزريق ژل يك روش عالي برای تغيير كانتور صورت به يك فرم مناسب‌تر است. ژل باهدف سفت كردن پوست در ناحيه چانه و غبغب و کاهش ظاهر چانه كوچك بر روي استخوان گونه و یا اطراف استخوان چانه تزريق می‌شود. نتایج چشمگير بوده و بلافاصله پس از درمان قابل‌مشاهده می‌باشد.

مزایای بزرگ كردن چانه با تزریق ژل  نسبت به پروتز چانه

در مقایسه با زاویه دار کردن صورت با پروتز چانه، تزريق ژل بلافاصله موجب افزايش حجم چانه شده و ظاهر چانه شمارا بهبود می‌بخشد. پروتز چانه بدون جراحی با تزریق ژل کلاژن طبیعی ازدست‌رفته پوست كه منجر به پيري پوست می‌شود، را به سادگي جايگزين می‌کند. درمان چین‌وچروک صورت و بزرگ كردن چانه با تزريق ژل مورد تاییدFDA  آمريكا بوده و پوستي صاف با ظاهري طبيعي را براي شما به ارمغان می‌آورد كه تا 2 سال يا بيشتر دوام می‌آورد.

در طول عمل بزرگ كردن چانه با تزریق ژل

هدف از این انجام اين عمل ایجاد تعادل در یک‌سوم تحتانی صورت است. داشتن يك صورت كمي كشيده‌تر و فک کمی جلوتر، احساسی مطلوب است. مهم است بدانید که شما برای رسیدن به این شاخص به تزریق 2 میلی‌لیتر یا ميزان بیشتري از ژل نیاز دارید. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، ما همواره برای دستیابی به نتایج برجسته تلاش مي‌كنيم. ما به‌راحتی می‌توانیم "چانه كوچك" را با تزریق ژل درمان کنیم. این ژل‌ها شبیه به پروتز چانه عمل می‌کنند و ظاهری طبیعی به فک می‌دهند.
پس از برنامه‌ریزی هنرمندانه و مشخص کردن نواحی درمان، ژل‌ها به‌طور متوالی به ناحیه چانه تزریق می‌شوند تا چانه به تعادل و تقارن لازم برسد. خبر خوب این است که به منظور آسايش بيمار، ژل‌ها حاوی مواد بي‌حسي هستند. شما می‌توانید بلافاصله نتایج را مشاهده کنید و همانگونه كه گفته شد، براي رعايت حداکثر ایمنی تمام ژل‌ها حل‌شدني هستند.

پس از تزریق ژل

در این نوع درمان هیچ دوره ازکارافتادگی وجود ندارد. اما، در تمام درمان‌های تزریقی، ممکن است برای یک ساعت یا بیشتر مقداری قرمزی در ناحیه تزریق وجود داشته باشد. کبودی همواره یک خطر جزئی در تمام درمان‌های تزریقی است. شما می‌توانید این خطر را با اجتناب از مصرف الکل، مصرف امگا 3 و داروهای ضدالتهابی به مدت 24 ساعت قبل از درمان به حداقل برسانید.

بزرگ كردن چانه با تزریق چربی

در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، یکی از گزینه‌های بزرگ كردن چانه تزریق چربی به ناحیه چانه است. تزریق چربی طبیعی‌ترین، سالم‌ترین، ایمن‌ترین و بادوام‌ترین روش درمانی برای برجسته کردن چانه و خط فک است. چربی با استفاده از یک ابزار خاص از یک ناحیه از بدن گرفته‌شده و بدون ایجاد زخم به ناحيه چانه تزریق می‌شود. چربی حذف‌شده با استفاده از روش‌های لیپو به بدن فرم می‌دهد درحالی‌که تزریق چربی می‌تواند با حداقل خرابي به زيباسازي صورت كمك كند. این روش را می‌توان با ايمني كامل تحت بی‌حسی موضعی انجام داد و نتایج حاصل از تزریق چربی طبیعی و غیرقابل تشخیص هستند، زیرا چربی دارای ویژگی‌های بافت‌های مجاور خود است.

مزایای تزریق چربی نسبت به پروتز چانه

تزریق چربی دارای مزایای بسیاری نسبت به پروتز چانه است. خطر ایجاد عفونت در تزریق چربی بسیار کمتر است، زیرا هیچ‌گونه جسم خارجی در بدن وجود ندارد. پیوند چربی را می‌توان تحت بی‌حسی موضعی و بدون ایجاد زخم و بخیه انجام داد. دوره بهبودی تزریق چربی به‌طور قابل‌توجهی سریع‌تر از پروتز است که به‌طورمعمول چند هفته طول می‌کشد. برخلاف پروتز، احتمال جابجایی و بیرون‌زدگی چربی وجود ندارد. پروتزها ازلحاظ اندازه و شکل محدود هستند، درحالی‌که چربی به میزان دلخواه و در تمام نواحی موردنظر برای دستیابی به نتایج طبیعی موردنظر تزريق مي‌شود.

نتایج

7 8 6