کوچک کردن سینه مردان و درمان ژنیکوماستی

b

متاسفانه، برخی از مردان از بیماری ژنیکوماستی که باعث بزرگ شدن سینه در این افراد می‌شود رنج می‌برند. اگر زندگی شما تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته است، کوچک کردن سینه برای شما بهترین گزینه است. در این عمل به منظور کاهش سایز سینه‌ها، چربی‌های اضافی سینه برداشته می‌شود.

شما نباید اجازه دهید که ژنیکوماستی باعث کاهش اعتماد به نفستان شود. با کمک متخصصین متبحر و ماهر ما، شما می‌توانید ظاهر عضلانی سینه‌های خود را باز گردانید. روش‌های پیشرفته امروزی به ما اجازه می‌دهد تا این عمل را در زمانی کوتاه، با دروان نقاهت کم و اسکارهای غیر قابل دید انجام دهیم. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، ما به کمک لیپوساکشن و عمل‌های زیبایی دیگر حجم زیادی از چربی‌های سینه بیماران را بر می‌داریم؛ بنابراین شما می‌توانید با تکیه بر مهارت متخصصین ما به حصول نتایجی که در این عمل برای شما رقم زده خواهد شد مطمئن باشید. برای آگاهی و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کوچک کردن سینه آقایان و تنظیم وقت مشاوره در مرکز مشاوره و زیبایی آذین با ما تماس بگیرید.

چه افرادی می‌تواند برای کوچک کردن سایز سینه خود اقدام کنند


 شما می‌توانید گزینه مناسبی برای انجام این عمل باشید در صورتی‌که:

 • سینه شما بزرگ است
 • سینه‌های شما نامتقارن است
 • سینه‌های شما به طور کامل بزرگ شده‌اند
 • شما در وضعیت سلامتی خوبی قرار دارید و از بیماری جدی‌ای رنج نمی‌برید.

اهداف کوچک کردن سینه آقایان


 اهداف کاهش سایز سینه آقایان عبارتند از:

 • کاهش سایز سینه‌ها
 • بهبود حالت تقارن سینه‌ها
 • بهبود وضعیت ظاهری بدن

مزایای کوچک کردن سینه آقایان


 کوچک کردن سینه آقایان منافع و مزایای مختلفی دارد. برخی از این محاسن عبارتند از:

 • سینه صاف‌تر و محکم‌تر به نظر می‌رسد و برآمدگی‌های آن بهتر نمایان می‌شود.
 • با کوچک کردن سینه می‌توانید لباس‌های بهتری برای پوشیدن انتخاب کنید.
 • نتایج این عمل دائمی است.
 • اعتمادد به نفس و حرمت نفس شما افزایش می‌یابد.

اقداماتی که قبل از عمل برای آماده سازی باید انجام داد


 در قرار ملاقات قبل از عمل، متخصصین ما معاینات فیزیکی لازم را انجام داده و به شما کمک می‌کنند تا در مورد انتخاب مناسب‌ترین روش برای انجام عمل تصمیم بگیرید و شما را راهنمایی می‌کنند تا بدانید که از انجام این عمل چه انتظاراتی باید داشته باشید. همچنین به شما دستورالعمل‌هایی داده خواهد شد که شامل موارد زیر است:

 • قبل از انجام عمل از استعمال دخانیات اجتناب کنید.
 • از مصرف الکل خودداری کنید.
 • مصرف آسپیرین، داروهای رقیق کننده خون و مکمل‌های گیاهی را قطع کنید زیرا استفاده از آنها ممکن است در روند بهبود شما تأثیر منفی داشته باشند.
 • داروهای تجویز شده را به طور منظم استفاده کرده و مصرف داروهای فعلی را تعدیل نمایید.
 • قبل از عمل از رژیم غذایی توصیه شده پیروی کنید.
 • حتماً برای عمل یک نفر همراه داشته باشید تا پس از انجام عمل وی رانندگی کند.

روش‌های کوچک کردن سینه آقایان


 هدف از انجام عمل لیپوساکشن در سینه مردان، کاهش سایز سینه در این افراد است. لیپوساکشن برای افرادی که چربی اضافی و بافت‌های غده‌ای در سینه دارند مناسب است. همچنین با انجام این عمل جراحی می‌تواند بافت‌های غده‌ای را از سینه این افراد بر داشت.

درمان ژنیکوماستی با لیپوساکشن

امروزه، متخصصین می‌تواند به کمک لیپوساکشن بیماران مبتلا به ژنیکوماستی که تعدادشان رو به افزایش است را درمان نمایند. بیشتر مردان سالم بافت‌های چربی کوچک و بافت‌های چربی محدودی در سینه خود دارند. لیپوساکشن برای برداشتن هر دو یعنی بافت‌های پستان و بافت‌های چربی مؤثر است. با کمک تکنولوژی‌های پیشرفته امروزی برای انجام لیپوساکشن می‌توان روش‌های درمانی کم تهاجمی را انتخاب نمود. البته میزان مهارت متخصصین هم نقش عمده‌ای در دستیابی به نتایج مطلوب دارد. انتخاب متخصص زیبایی که برای انجام لیپوساکشن آموزش دیده و در انجام عمل کوچک کردن سینه آقایان به کمک روش لیپوساکشن دارای تجربه است از اهمیت زیادی برخوردار است.

در هنگام انجام عمل ژنیکوماستی چه اتفاقی می افتد

برای انجام عمل ژنیکوماستی به کمک لیپوساکشن معمولاً از بیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی استفاده می‌شود. همچنین برای انجام عمل دو شکاف در دو طرف سینه ایجاد می‌شود. بر اساس نیاز شما و ترجیحات متخصص برای انتخاب روش مناسب، ممکن است شکاف بسیار کوچکی در لبه آرئول یا زیر بغل ایجاد شود. از طریق این شکاف متخصص بافت‌های اضافی چربی و بافت‌های اضافی غده‌ای را از بدن خارج می‌کند و در همین زمان سینه جدید با ظاهری طبیعی در بدن نمایان می‌شود.

بهبودی پس از عمل کوچک کردن سینه آقایان

دوران نقاهت و بهبودی پس از انجام عمل کوچک کردن سینه آقایان معمولاً کاملاً قابل تحمل و راحت است. غالباً به بیماران لباس‌هایی برای ایجاد فشار در سینه داده می‌شود تا در چند هفته اول پس از عمل از آنها استفاده کنند، این لباس‌ها برای کاهش تورم و کمک به بهبود بافت‌ها مفید است. معمولاً انجام ورزش‌های سنگین تا حدود سه هفته پس از عمل ممنوع است ولی بسیاری از آقایان پس از چند روز بعد از عمل به سر کار یا مدرسه خود باز می‌گردند. درک این نکته که زمان بهبود برای هر فرد متفاوت است از اهمیت زیادی برخوردار است. متخصص به شما دستورالعمل منحصر بفردی برای کارهایی که باید در دوران نقاهت انجام دهید می‌دهد.

دوران نقاهت پس از عمل کوچک کردن سینه آقایان

اگر چه دوره نقاهت برای بیماران متفاوت است و به فاکتورهای زیادی از جمله نوع عمل بستگی دارد ولی برخی موارد در همه افراد یکسان است. مواردی که ممکن است شما در دوران نقاهت تجربه کنید عبارتند از:

 • شما تا چند روز پس از انجام عمل احساس ناراحتی می‌کنید.
 • بیشتر تورم‌ها و کبودی‌ها تا چند هفته باقی می‌ماند.
 • شما در همان روز که عمل کوچک کردن سینه را انجام دادید می‌توانید اطراف اتاق یا خانه خود قدم بزنید.
 • شما پس از حدود یک هفته می‌توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید.
 • نتیجه نهایی پس از اینکه تورم ناشی از عمل به کلی از بین رفت قابل مشاهده است.

عمل جراحی کوچک کردن سینه آقایان

عمل جراحی کوچک کردن سینه آقایان یک عمل سرپایی محسوب شده و انجام آن حدود یک تا دو ساعت طول می‌کشد. این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود.

متخصص یک شکاف کوچک ایجاد می‌کند. این شکاف عموماً در ناحیه آرئول انجام می‌شود و در برخی موارد ممکن است این شکاف در زیر بغل نیز ایجاد شود. سپس بافت اضافی پوست برداشته می‌شود. در برخی موارد عمل جراحی شامل جابجایی محل نوک سینه و کاهش سایز آرئول می‌شود.

در نهایت شکاف با بخیه بسته می‌شود. عمل جراحی به دلیل باقی گذاشتن اسکار و جای زخم توصیه نمی‌شود.

هزینه کوچک کردن سینه آقایان


 هزینه‌ها در جلسات اولیه مشاوره برای انجام بهترین خدمات متناسب با نیازهای فردی شما مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد. متخصصین ما گزینه‌های مختلف و مزایای هر کدام از روش‌های درمانی را برای شما توضیح می‌دهند.

نتایج عمل جراحی کوچک کردن سینه آقایان


 نتایج عمل کوچک کردن سینه آقایان پس از رفع کامل تورم ناشی از عمل قابل مشاهده است. ظهور این نتایج ممکن است چند روز طول بکشد ولی نتایجی دائمی خواهد بود.

untitled-4