گونه‌گذاری و برجسته کردن گونه بدون جراحی با تزریق ژل و چربی

9

آیا گونه‌های شما به علت وجود استخوان‌های گونه‌ی کوچک مسطح به نظر می‌رسند؟ و یا شاید قبلاً گونه‌هایی برجسته و زیبا داشتید اما در طول سال‌ها به علت پیر شدن از برجستگی آن‌ها کاسته شده است؟ با افزایش سن، حجم چربی سطحی گونه‌ای کم می‌شود که منجر به تهی شدن گونه‌ها می‌گردد. گونه‌های مسطح و افتاده می‌تواند ما را خسته و پیرتر نشان دهند. در حقیقت گونه‌های افتاده از نظر زیبایی می‌تواند تمامی صورت یک شخص را افتاده نشان دهد. اگر آرزوی گونه‌هایی برجسته و جوان را دارید، می‌توانید روش‌های بدون جراحی برجسته کردن گونه از جمله تزریق ژل و چربی را در نظر بگیرید. قبل از اینکه دیر شود اقدام کنید! اصلاح توازن صورت در فرایند جوان‌سازی بسیار مهم است. گونه گذاری بدون جراحی غالباً به تنهایی سبب بهبود ظاهر خطوط پایین صورت با بالا آوردن و تقویت کردن بافت‌های بالایی می‌شود.

در مرکز مشاوره و زیبایی آذین شما می‌توانید با تزریق فیلر و چربی در گونه با این مشکل مقابله کنید. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، ما از تکنیک‌های بدون جراحی استفاده می‌کنیم، زیرا احساس می‌کنیم که برای بیمار هم ایمن‌تر و هم راحت‌تر است. در مرکز مشاوره و زیبایی آذین، متخصصان ما تجربه‌ی بالایی در تمامی انواع روش‌های برجسته کردن گونه دارند که به آنها اجازه می‌دهد که هر روش را به بهترین شکل ممکن با توجه به نیاز شما، ساختار صورت و زمانی که می‌توانید برای بهبودی اختصاص دهید، انجام دهند. اگر می‌خواهید که یک وقت مشاوره در مرکز مشاوره و زیبایی آذین تنظیم کنید، ما شما را دعوت می‌کنیم که همین امروز با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم که مشخص شود کدام یک از روش‌های تزریق ژل یا چربی برای نیازهای شما بهتر است و مزیت‌ها و محدودیت‌های روش‌های مختلف برای شما توضیح داده می‌شود.

مشاوره جهت برجسته‌سازی گونه


مشاوره با متخصص پوست ما به شما کمک می‌کند که درباره‌ی مزایای گونه گذاری و نوع عملی که به بهترین شکل پاسخگوی نیاز شما است، تصمیم‌گیری کنید. وی تعیین می‌کند که آیا برجسته کردن گونه بهترین اقدام برای دستیابی به هارمونی صورت شما می‌باشد یا خیر. اگر شما به برجسته کردن گونه علاقه‌مند باشید، انتخاب یک متخصص تایید شده‌ی پوست صورت بسیار مهم می‌باشد. در طول مشاوره، متخصص پوست آناتومی صورت شما را بررسی می‌کند. همچنین وی سایر فاکتورهای تاثیرگذار بر نتیجه‌ی عمل از جمله نوع پوست، سن، نژاد و انتظارات شما از تزریق ژل و چربی را می‌سنجد. زمانی که شما و متخصص پوست ما به درک و اعتماد متقابل دست پیدا کردید، بهترین برنامه‌ی درمانی برای شما اجرا خواهد شد.

روش‌های غیر جراحی برای برجسته کردن گونه


یکی از بزرگترین مزایای گونه گذاری به روش‌های غیر جراحی این است که برگشت‌پذیر و موقتی هستند. روش گونه گذاری بدون جراحی، آسان، مقرون به صرفه و موقتی است. این عوامل سبب می‌شوند که این روش برای افرادی که خواهان جراحی نمی‌باشند، بسیار جذاب باشد. روش‌های غیر جراحی عبارتند از:

تزریق ژل

تزریق ژل غالباً برای ایجاد حجم، تعیین مرزها و اصلاح جای زخم، چین و چروک‌ها و دیگر ضایعه‌های موجود در پوست استفاده می‌شود. این ژل‌ها معمولاً نوعی از بافت نرم هستند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تزریق به داخل پوست جهت بهبود ظاهر را ممکن می‌سازند. ژل‌ها عموماً از انواع مختلف مصالح سنتزی، دست‌ساخته و طبیعی ساخته شده و بسته به سطح استفاده مطابق با استانداردهای مختلف توسعه یافته‌اند.

روش برجسته کردن گونه با تزریق ژل

پروتز گونه با تزریق ژل شامل یک تزریق جزئی بی‌حس کننده به منظور بی‌حس کردن ناحیه‌ی مورد نظر است. زمانی که بی‌حسی در این ناحیه حاصل شد، تزریق ژل با حداقل میزان ناراحتی جهت برجسته کردن گونه استفاده می‌شود. یک کانول غیر بُرنده برای کاهش درد و کبود شدگی برای این منظور استفاده می‌شود. اضافه کردن ماده‌ی بی‌حس کننده با تقبل هزینه تزریق ژل گونه  و استفاده از سوزن با نوک کند، این روش را بسیار راحت‌تر کرده و ناراحتی بیمار به حداقل می‌رسد. شما می‌توانید انتظار اثری فوری و طبیعی و نتایج طولانی‌مدت با استفاده از این روش داشته باشید. در بیشتر موارد نتایج نهایی بعد از یک هفته پس از اینکه تورم از بین رفته باشد، مشخص خواهند شد. نتایج این روش بین 18 تا 24 ماه دوام خواهد داشت. نتایج برای هر بیمار ممکن است متفاوت باشد.

تزریق چربی

تزریق چربی شامل برداشتن چربی از بخش دیگری از بدن که معمولاً ناحیه‌ی شکم، باسن و یا ران است و تزریق آن به گونه می‌باشد. این امر سبب بازیابی بخشی از چربی که در نتیجه‌ی فرایند پیر شدن از بین رفته است، می‌گردد. تزریق چربی یا لیپوساکشن صورت گزینه‌ی بسیار مناسب جهت از بین بردن اثرات پیری صورت بدون انجام عمل جراحی است. چربی به بافت‌های صورت و گونه تزریق می‌شود تا پُری، خطوط زاویه‌دار و بالا آوردن صورت را برای دراز مدت ایجاد نماید.

روش برجسته کردن گونه با تزریق چربی

در این روش، ناحیه‌ای که چربی از آنجا برداشت می‌شود مشابه روش انجام لیپوساکشن، آماده می‌شود. چربی با استفاده از یک کانول ساکشن (مکش) مخصوص برداشت می‌شود تا صدمه‌ای به آن وارد نشود. سپس سلول‌های زنده‌ی چربی با استفاده از یک کانول بسیار ریز به سینه‌ها، باسن، صورت و یا نواحی دارای جای زخم تزریق می‌شوند تا مقادیر بسیار ریز چربی جهت تشکیل لایه‌هایی که موجب بازیابی حجم و شکل می‌شوند، در جای مورد نظر قرار داده شوند. بین 50 تا 60 درصد از چربی انتقال یافته زنده می‌ماند. این به این معنی است که در ابتدا یک مقدار معینی از تصحیص وجود خواهد داشت. تزریق چربی غالباً همراه با روش‌های دیگری چون لیفتینگ صورت انجام می‌گیرد.

بلافاصله بعد از این روش، شما می‌توانید نتایج شگفت‌انگیز این روش زیبایی را مشاهده کنید در حالی که دوره‌ی بهبودی بعد از انجام عمل انتقال چربی معمولاً بسیار کوتاه و بلافاصله بعد از انجام آن است.

نتایج