چند نکته برای افرادی که زیاد عرق می کنند

آیا خجالت می کشید که بخاطر تعریق دست با دوستانتان دست بدهید و یا هرگز به یک سالن مانیکور یا پدیکور بعد از یک هفته کار و فعالیت برای ریلکس کردن نمی توانید بروید.

عرق برای تنظیم دمای بدن است با این حال گاهی مردم عرق بیش از حد را بدون ایجاد تغییرات در زندگی یا شرایط اضطراب آور تجربه می کنند که به عنوان  hyperhidrosis شناخته شده و باعث می شود مردان و زنان در هر سنی از عرق بیش از حد رنج ببرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید با ما همراه باشید تا با نکاتی مهم جهت کنترل این امر آشنا شوید:

نکاتی برای جلوگیری از تعریق زیاد

• استفاده از ضد عرق یا دئودورانت. دئودرانت با کیفیت عالی می تواند به شما کمک قابل توجهی کند چرا که جدای از جلوگیری کردن از انتشار بوی عرق بدن نمونه های خوب آن در تنظیم دمای بدن نیز نقش دارند.

• غذای تند نخورید. غذاهای تند و با ادویه جات گرم سبب تشدید عرق گرما و عرق کردن بدن می شوند. هنگام آشپزی در خانه، با ادویه های دیگر غذایتان را آزمایش کنید تا زمانی که چیزی را که دوست دارید پیدا کنید تا بتواند جایگزین فلفل کایین و سیر شود!

• اجتناب از نوشیدن کافئین. اگر عادت به نوشیدن کافئین دارید باید بدانید که با میل کردن آن ممکن است خود را در معرض عرق کردن زیاد در طول روز قرار دهید.

• ورزش واقعا می تواند برای کمک به محدودیت و کاهش عرق در شرایط طبیعی و روزمره مفید باشد. از دست دادن وزن، جسم را خنک نگه می دارد و کمک می کند تا در طول راه رفتن، بالارفتن از پله ها و فعالیت های روزانه از عرق کردن شما جلوگیری کند!

• پوشیدن لباس های سبک و نخی که موجب بهبود جریان هوا می شود و به کمتر عرق کردن کمک می کنند.

• ترک سیگار.یکی از مهم ترین نکات این است که شما بتوانید سیگار را برای همیشه کنار بگذارید. برای ترک سیگار هیچ وقت دیر نیست.

• بوتاکس بله، این تزریق، درمان عالی، دائمی و بدون درد برای جلوگیری از عرق کردن زیاد زیربغل، کف پا و کف دست نیز کار می کند! متخصصان ما می توانند به طور مستقیم به مناطقی که بیش از حد عرق می کنید بوتاکس تزریق کند تا از عرق کردن بیش از حد جلوگیری شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بوتاکس زیر بغل، بوتاکس کف دست و پا روی متن کلیک کنید.

راهکار این مطلب یکی از پیشنهادات ماست. همچنین شما می توانید برای مشاوره رایگان و استعلام هزینه درمان تعریق زیاد زیربغل، کف دست و پا با بوتاکس با ما تماس بگیرید. 88647878

• مراقبه و یوگا. گاهی اوقات فقط چند دقیقه در روز برای تنها آرامش و تنها بودن، می تواند به شما کمک کند بدن خود را آرام کنید و عرق بیش از حد را کاهش دهید. این یک فعالیت عالی برای کسانی است که به طور مرتب از اضطراب نیز رنج می برند. یوگا درمان و پیشگیری بسیاری از معضلاتی است که به طور روزمره با آن درگیر هستیم.

یوگا برای جلوگیری از تعریق زیاد

مطالب دیگر

با ما در تماس باشید

88647878