از کرم رفع تیرگی واژن تا چه زمانی استفاده کنیم؟

کرم رفع تیرگی ناحیه تناسلی چطور باید استفاده کنیم؟ واژن زنان دارای رنگ های مختلفی است، که بسته به ژنتیک افراد، بیماری های پوستی، داشتن زایمان و...

می تواند صورتی، قرمز و یا کبود باشد. هر گونه تغییر رنگ پوست ناحیه تناسلی و واژن را باید با پزشک مطرح کرد. تغییر رنگ عامل ناخوشایندی برای زنان است، که برای رفع تیرگی آن از راه حل های گوناگونی استفاده می کنند. یکی از روش های از بین بردن تیرگی واژن استفاده از کرم های شیمیایی است. این کرم ها در مارک های متنوع و با مواد شیمیایی گوناگون ساخته می شوند.

بر اساس محتوای تشکیل دهنده این کرم ها، مدت زمان استفاده از کرم رفع تیرگی ناحیه تناسلی متفاوت است. برخی از این کرم ها دارای اثرات لایه برداری قوی هستند و باید در مدت زمان محدود تری از آن ها استفاده نمود. برخی دیگر از این کرم ها از مواد طبیعی ملایم تری در ترکیبات خود برخوردار هستند.

به همین دلیل اگر از کرم برای درمان تیرگی ناحیه تناسلی استفاده می کنید حتما از دستورالعمل موجود در جعبه استفاده کنید و در صورت مشاهده حساسیت و یا عوارض غیر طبیعی، استفاده از انرا کاملا قطع کنید.

چرا مدت زمان استفاده از کرم رفع تیرگی ناحیه تناسلی مهم است؟

چرا زمان استفاده از کرم روشن کننده واژن مهم است معمولا بر روی تمامی کرم های لایه بردار، مدت زمان استفاده و نحوه استفاده آن درج می گردد. باید دانست که ماندگاری بیش از اندازه این کرم ها بر روی پوست باعث سوختگی های سطحی و ایجاد حساسیت های شدید پوستی می شود.

همچنین اگر بیش از اندازه از این نوع کرم ها استفاده شود، می تواند اثری معکوس داشته و باعث تشدید تیرگی گردد. بنابراین استفاده از هر نوع کرم برای رفع تیرگی پوست باید با تجویز پزشک و یا مشورت با آن ها باشد.

 

یاد آور می شویم که کرم های رفع تیرگی ناحیه واژن به انواع کرم گیاهی، طبیعی و شیمیایی تقسیم بندی می شوند. دسته ای بر پایه ی مواد اولیه طبیعی و یا گیاهی، که درصد عوارض جانبی ها آن ها بسیار کم و در حد صفر است و دسته ای دیگر در آزمایشگاه و از مواد شیمیایی ساخته می شوند. در واقع این نوع از کرم های رفع تیرگی هستند، که باید در استفاده از آن ها مراقب بود.
 

مطالب دیگر

 
 
 

با ما در تماس باشید

88647878