هزینه لیزر سفید کننده واژن

هزینه لیزر سفید کننده واژن

این روزها بیشتر روش های زیبایی با استفاده از جراحی و لیزر انجام می شود. یکی از انواع جراحی های زیبایی، جراحی ناحیه تناسلی است و در کنار این روش ها، استفاده از لیزر می باشد که یکی از بهترین راه ها برای سفید کردن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی است.

این در حالی است که حتی هزینه لیزر سفید کننده واژن یا وایتنینگ واژن نیز از جراحی پلاستیک کمتر است.

 

لیزر سفید کننده واژن بهتر است یا درمان های خانگی؟

دستگاه لیزر مونالیزاتاچ بسیاری از زنان ترجیح می دهند از درمان های خانگی جهت رفع تیرگی واژن استفاده کنند. اما باید این نکته را در نظر گرفت که درست است، درمان های خانگی بدون عوارض هستند. اما این نوع درمان ها برای همگان قابل استفاده نیستند. برخی از این درمان ها برای هر نوع پوستی مناسب نیستند و احتمال حساسیت نیز وجود دارد.

از دیگر عوامل محدود کننده این نوع روش ها، زمان بر بودن آن ها می باشد. هر بار استفاده از مواد طبیعی در خانه برای روشن کردن پوست ناحیه تناسلی به اندازه 30 ال 45 دقیقه از وقت مصرف کننده را می گیرد و در دراز مدت به اندازه ی 3 تا 6 ماه زمان نیاز است، تا بتوان تغییرات لازمه را مشاهده نمود.

این در صورتی است، که اگر شخص مورد نظر زمان کافی برای این گونه از درمان ها را نداشته باشد، باید از راه حل های میانبر مانند لیزر کردن استفاده نماید. دوره درمانی لیزر مونالیزاتاچ برای رفع تیرگی واژن، بین 1 تا 3 جلسه در مدت زمان 8 تا 12 هفته می باشد. هزینه لیزر مونالیزاتاچ سفید کننده واژن نسبت به میزان وقتی که از مشتری می گیرد، بسیار کمتر بوده و برای کسانی که در این زمینه دچار کمبود وقت هستند بسیار مفید است.

 

از جمله عواملی که بر هزینه لیزر سفید کننده واژن تاثیر می گذارد، نوع و برند دستگاه لیزری است، که برای این کار استفاده می شود. لیزر های جدید و پیشرفته باعث تماس کمتر دستگاه با پوست مشتری می شوند که این ویژگی باعث عدم انتقال آلودگی از شخصی به شخص دیگر می شود. در واقع ایراداتی که در دستگاه های قدیمی در زمینه درمانی بوده کاملا رقع شده است.

 شما می توانید برای مشاوره رایگان و آگاهی از هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن با لیزر مونالیزاتاچ با ما تماس بگیرید. همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. 88647878

مطالب دیگر

 
 
 

با ما در تماس باشید

88647878