سفید کردن واژن با جوش شیرین

آیا جوش شیرین برای سفید کردن واژن موثر است؟ داشتن واژن سفید و عاری از هر گونه بیماری برای سلامت جسم و روح زنان بسیار لازم و ضروری می باشد.

ph واژن این امر بسیار بر کیفیت روابط جنسی زوجین تاثیر گذاشته و باعث اعتماد به نفس در زنان می شود. بعد از تیرگی ناحیه تناسلی و واژن، بسیاری از زنان در جست و جوی راه حلی سریع افتاده، تا بتوانند این ضایعه را بر طرف نمایند. یکی از راه هایی که به عنوان درمان خانگی در نظر گرفته می شود، استفاده از ترکیب جوش شیرین با آب یا با یک اسید طبیعی مانند آبلیمو می باشد.

جوش شیرین یا بی کربنات سدیم در واقع یک نمک ترکیبی از سدیم و یون های بی کربنات است. جوش شیرین در به تعادل رساندن PH بدن شما کمک می کند. در نظر داشته باشید که عادت ماهانه، رابطه جنسی و یا دوش آب گرفتن نیز در تغییر PH بی تاثیر نیستند. PH نرمال ناحیه تناسلی بین 3.5 تا 4.5 می باشد. جوش شیرین حتی در از بین بردن بوی بد واژن و باکتری های آن نیز موثر است.

 

سفید کردن واژن با جوش شیرین و آبلیمو

ترکیب این دو ماده می تواند به عنوان یک اکسنده خوب و همچنین از بین برنده باکتری و بوی نا مطلوب استفاده شود. جوش شیرین یک ماده گندزدای قوی بوده که برای از بین بردن سیاهی واژن می تواند استفاده شود. سفید کردن واژن با جوش شیرین و آبلیمو باید بسیار با دقت صورت گیرد. زیرا که این ماده در صورت ماندگاری بیش از حد بر روی پوست، باعث ایجاد حساسیت شدید پوستی می گردد. بنابراین هم مدت زمان ماندن جوش شیرین بر روی پوست، و هم دقت در گذاشتن این ماده بر روی پوست، در هنگام استفاده از آن لازم و ضروری است.


برتری سفید کردن واژن با جوش شیرین بر دیگر درمان های خانگی

یکی از عواملی که باعث می شود زنان درمان با جوش شیرین را بر درمان های دیگر ترجیح دهند، سرعت سفید کردن و از بین بردن باکتری های واژن می باشد. به گونه ای که بعد از سه بار استفاده از جوش شیرین، می توان تا حد قابل قبولی تغییر رنگ ناحیه واژن را مشاهده کرد. استفاده از مواد دیگر مانند آبلیمو، به صورت دراز مدت بوده و احتمال اینکه شخص از درمان خسته شود بسیار زیاد است. همچنین جوش شیرین برای درمان جوش های ناحیه تناسلی و واژن بسیار کار آمد بوده و می تواند در صورت بروز عفونت های خفیف آن ها را از بین ببرد.

هزینه لیزر سفید کننده واژن

 

دستورالعمل سفید کردن واژن با چوش شیرین رفع تیرگی ناحیه تناسلی با جوش شیرین و آب

برای سفید کردن واژن با جوش شیرین، دو قاشق چای خوری جوش شیرین را با یک قاشق آب در یک ظرف شیشه ای (از ظروف پلاستیکی استفاده نشود، بدلیل احتمال جذب در ترکیب) مخلوط می کنیم. زمانیکه به شکل خمیر در آمد، آنرا بر روی قسمت خارجی واژن قرار می دهیم. بصورت دوار آن را ماساژ داده (زمان کوتاهی) و بعد از چند دقیقه با آب ولرم می شوییم. دقت کنید در صورت ایجاد حساسیت بعد از استعمال، از این روش برای سفید کردن واژن استفاده نکنید.

از دیگر روش های سفید کردن واژن استفاده از لیزر می باشد. شما می توانید برای مشاوره رایگان و آگاهی از هزینه سفید کردن واژن با لیزر با ما تماس بگیرید. 88647878

مطالب دیگر

 
 
 

با ما در تماس باشید

88647878