رهایی از تعریق کف دست

کف دست هام زیاد عرق می کنه! چکار کنم؟

عوامل مختلفی می توانند تأثیر زیادی بر میزان تعریق دست های شما داشته باشند، از جمله عوامل ژنتیکی و سطح فعالیتی که در طول روز دارید.

اگر کف دستتان زیاد عرق می کند، راه هایی برای مقابله با این مشکل وجود دارد. در ابتدا می توانید با تغییر سبک زندگی از این امر جلوگیری کنید و اگر این استراتژی ها کار نمی کنند، با پزشک خود درباره گزینه های درمانی حتما مشورت نمایید.

از دستکش استفاده نکنید

دستکشی برای تعریق کف دست

نگه داشتن دست هایتان در دستکش که مانع جریان هوا می شود باعث خواهد شد که دستان شما همیشه مرطوب بماند و این آزار دهنده است. دستکش مانع از خروج عرق تبخیر شده خواهد شد و تعریق شدت پیدا خواهد کرد.

دستکش و موارد دیگر که دستان شما را پوشش می دهد را در داخل خانه یا در شرایطی که لازم نیست، استفاده نکنید. اگر شما می خواهید عرق دستان خود را پنهان کنید، دستکش گزینه خوبی نیست. دستکش و جیب لباس یا هر پارچه ای که دور دستتان باشد موجب تعریق و رطوبت زیاد پوست خواهد شد.

در صورتی که قصد استفاده از دستکش را دارید، سعی کنید از دستکش های انگشتی و یا دستکشی که مانع از عبور جریان هوا نشود استفاده کنید.

اجتناب از لوسیون های بر پایه نفت و سایر محصولات پوستی

کرم ها و لوسیون ها از خشک شدن عرق شما جلوگیری می کند و باعث می شود که دستانتان مدتی طولانی چرب بماند. همینطور سایر روغن های آرایشی که برای حفظ رطوبت پوست استفاده می شود در افزایش میزان تعریق کف دست تاثیرگذار است.

 

درمان تعریق کف دست با بوتاکس

 

ضد عرق  کف دست یک ضد عرق خوب بخرید

از ضد عرق استفاده کنید. ممکن است فکر کنید که از یک ضد عرق فقط باید برای زیربغل استفاده کرد اما جالب است بدانید همان مواد شیمیایی که مانع از عرق بیش از حد در ناحیه زیر بغل شما می شوند، می توانند به دستان شما نیز کمک کنند. دقت کنید که محصول مورد استفاده یک ضد عرق باشد نه یک دئودورانت، دئودورانت ها تنها نقش از بین بردن بوی بد را دارند.

قبل از استفاده از ضد عرق کف دست، دست خود را کاملا پاک کنید تا منافذ پوست باز شود.

 

یوگا برای درمان تعریق کف دست آرامش خود را همیشه حفظ کنید

گاهی اوقات عرق کف دست ناشی از اضطراب و استرس است. تمرین مدیتیشن، یوگا یا فعالیت دیگری که به کاهش استرس کمک می کند از فعالیت زیاد غده های عرق کف دست شما جلوگیری می کند. اگر هنگام فکر کردن به یک مشکل خاص که باعث ناراحتی شما می شود، عرق می کنید، به راحتی می توانید با کنترل اعصاب و ذهن خود این معضل را مغلوب کنید. به عنوان یک راه حل سریع برای جلوگیری از عرق کردن ناشی از اضطراب، روی یک صندلی بنشینید و چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید و سعی کنید ذهن خود را آرام سازید.

 

 

شما می توانید برای مشاوره رایگان و آگاهی از روند درمان دائمی تعریق کف دست با بوتاکس با ما تماس بگیرید. 88647878

مطالب دیگر

 
 
 

با ما در تماس باشید

88647878